Začalo to hledáním dresu, který by odpovídal našemu zápalu pro fotbal

Pocházíme z Prostějova (kdysi textilní metropole) a naše rodinná firma už dobrou dekádu obléká týmy do sportovních dresů. Ale i když všechny sporty jsou fajn, jeden nám přilnul k srdci tak nějak víc. Fotbal. To je disciplína, kterou milujeme, aktivně provozujeme, a dokonce i odborně zkoumáme. Pod značkou Ungora jsme spojili tuhle velkou vášeň s naší profesí a vyvinuli sportovní dresy speciálně pro fotbalisty.

Ungora je vystavěná na hlubokém řemeslném know-how. Než jsme spustili výrobu, zkoumali jsme různé způsoby pletení látek, jejich funkčnost, konstrukce střihů a velikostí. Studovali design, aplikace i technologie šití. Díky tomu dnes detailně rozumíme všem aspektům výroby sportovních dresů. A dospěli jsme ke speciálnímu materiálu, který propůjčuje našim dresům výjimečné funkční vlastnosti.

Fotbalové dresy šijeme i těm nejmenším klubům na míru a v kvalitě takové, jakou dobře znáte od sériových výrobců. Na rozdíl od nich si ale vyhrajeme s každým detailem a umíme na dresy dostat všechno, co charakterizuje váš tým.

Co se designu, střihů, látek a vůbec celkového vzhledu dresů týče, nejsme konzervy. Inspirujeme se streetwearem a urban fashion, sledujeme kolekce světových značek. Když se nám něco líbí, neváháme to nějakým způsobem začlenit i do naší produkce.

Žijeme sice fotbalem, ale všímáme si i světa kolem nás. Většinu dresů vyrábíme z recyklovaných plastů šetrných k naší planetě a pravidelně přispíváme dobročinným organizacím.

Fotbalové dresy se značkou Ungora pro vás chystáme na jaro 2018 a s nimi také plnou verzi webových stránek. Do té doby vám budeme na tomto dočasném webu postupně odkrývat cestu, kterou jsme při vývoji dresů prošli, a seznamovat vás s objevy, které jsme udělali. Nechcete-li přijít o žádné novinky na stránce, přihlaste se k odběru newsletteru. A taky si už nyní můžete dresy předobjednat.


Funkční textil s unikátními vlastnostmi

Dlouho jsme pro naše fotbalové dresy hledali ten nejlepší možný materiál. A víte co? Nenašli jsme nic, co by odpovídalo našim náročným představám o funkčnosti a kvalitě. Ale našli jsme partnera, který pro nás takovou unikátní látku vyrobil. A to jako pro jedinou firmu v oboru.

Vlastní systém velikostí speciálně pro fotbalisty

Abyste pochopili, jak silná je naše vášeň pro fotbal… Několik let jsme objížděli střední Evropu a měřili fotbalisty. Normálně krejčovským metrem. Na základě výsledků jsme pak navrhli vlastní systém velikostí odpovídající postavám typických fotbalistů.

Inovativní tiskové technologie

Metoda digitálního sublimačního tisku nám umožňuje dostat na dresy esenci vašeho klubu. Barvy, jména, čísla, loga… A ještě větší parádu umíme udělat pomocí originálních výšivek či 3D tisků.

Spojení výhod zakázkové a sériové výroby

Sériová výroba pracuje s módními střihy a funkčními materiály, zakázková zase vyhoví vašim individuálním přáním. No a my jsme si vzali to nejlepší z obojího. Po vzoru světových značek využíváme nejmodernější technologie, dbáme na každý detail dresu a řemeslné zpracování. Na rozdíl od nich vám ho ale vyladíme do designu vašeho klubu – tak, jak to umí jen malé lokální firmy.

> více

Originální a stylový design

Chceme, aby měl každý náš dres nápad a styl. Inspiraci čerpáme u streetwear značek či urban fashion, experimentujeme a hledáme nová řešení. Baví nás testovat různé látky, struktury, hrát si se střihovými prvky a hledat neotřelé kombinace barev.


Pomáháme přírodě i lidem, kteří to potřebují

Není nám jedno, co po nás zůstane. I proto je 85-90 % našich látek vyrobeno z recyklovaných PET lahví, které by jinak skončily na skládce. Na jeden dres jich zužitkujeme až 8. Snažíme se ale pomáhat i v jiných oblastech a vždycky rádi přispějeme na dobrou věc.


FOTBALOVÉ DRESY ZNAČKY UNGORA PRO VÁS CHYSTÁME NA LÉTO 2019.

Do té doby vám budeme na tomto dočasném webu postupně odkrývat jedinečnost naší značky, její přednosti a všechny naše velké plány. Nechcete-li přijít o žádné novinky, přihlaste se k odběru newsletteru. A taky si už nyní můžete dresy předobjednat. Do nové sezony tak můžete vyběhnout v plné parádě :)

Vstupte do klubu odběratelů Ungora newsletteru.

Dotaz, přání, předběžná objednávka?