Pomáháme přírodě i lidem, kteří to potřebují

Nikdy nám nebylo lhostejné, co se kolem nás děje. Textilním průmyslem poslední dobou rezonují závažná témata spojená s dětskou prací a mizernými pracovními podmínkami. Zatímco globální značky před nimi zavírají oči a nadále svou výrobu outsourcují do Asie a Afriky, my se rozhodli vydat férovější cestou.


Používáme materiály z recyklovaných zdrojů

85-90 % látek, které využíváme k výrobě fotbalových dresů, je vyrobeno z plastů z recyklovaných zdrojů. Ptáte se proč? Třeba proto, že ročně skončí v oceánech více než 10 000 000 tun plastového odpadu. Pouze kvůli lidské lenosti a lhostejnosti.

Chtěli bychom naší planetě aspoň trochu ulehčit, a proto využíváme materiály vyrobené recyklací PET lahví. Na jeden fotbalový dres jich zužitkujeme až 8. V celosvětovém měřítku to možná není mnoho, přesto jsme rádi, že můžeme alespoň takto přispět ke zdravějšímu životnímu prostředí.


Pomáháme tam, kde je to potřeba

Cítíme, že je naší zodpovědností pomáhat slabším, a víme, že jen tak nás naše práce bude opravdu naplňovat.

Pokud máme možnost, vždy se o zisk dělíme s těmi, kteří to potřebují. Část našich peněz poputuje neziskové organizaci Člověk v tísni, s níž právě domlouváme konkrétní podobu spolupráce.


Začalo to hledání dresu, který by odpovídal našemu zápalu pro fotbal.

Chtěli jsme prostě něco víc než kus látky s číslem na zádech. Hledali jsme fotbalový dres, který by nám ušili na zakázku, v našich barvách a s klubovým znakem na srdci. Ve kterém by se nám příjemně hrálo, dobře by vypadal a přitom nestál majlant. Nic takového jsme ale na trhu nenašli, a tak jsme fotbalové dresy začali vyrábět sami.

Vlastní systém velikostí speciálně pro fotbalisty

Abyste pochopili, jak silná je naše vášeň pro fotbal… Několik let jsme objížděli střední Evropu a měřili fotbalisty. Normálně krejčovským metrem. Na základě výsledků jsme pak navrhli vlastní systém velikostí odpovídající postavám typických fotbalistů.

Funkční textil s unikátními vlastnostmi

Dlouho jsme pro naše fotbalové dresy hledali ten nejlepší možný materiál. A víte co? Nenašli jsme nic, co by odpovídalo našim náročným představám o funkčnosti a kvalitě. Ale našli jsme partnera, který pro nás takovou unikátní látku vyrobil. A to jako pro jedinou firmu v oboru.

Spojení výhod zakázkové a sériové výroby

Sériová výroba pracuje s módními střihy a funkčními materiály, zakázková zase vyhoví vašim individuálním přáním. No a my jsme si vzali to nejlepší z obojího. Po vzoru světových značek využíváme nejmodernější technologie, dbáme na každý detail dresu a řemeslné zpracování. Na rozdíl od nich vám ho ale vyladíme do designu vašeho klubu – tak, jak to umí jen malé lokální firmy.

> více

Inovativní tiskové technologie

Metoda digitálního sublimačního tisku nám umožňuje dostat na dresy esenci vašeho klubu. Barvy, jména, čísla, loga… A ještě větší parádu umíme udělat pomocí originálních výšivek či 3D tisků.
Originální a stylový design

Chceme, aby měl každý náš dres nápad a styl. Inspiraci čerpáme u streetwear značek či urban fashion, experimentujeme a hledáme nová řešení. Baví nás testovat různé látky, struktury, hrát si se střihovými prvky a hledat neotřelé kombinace barev.

FOTBALOVÉ DRESY ZNAČKY UNGORA PRO VÁS CHYSTÁME NA JARO 2018.

Do té doby vám budeme na tomto dočasném webu postupně odkrývat jedinečnost naší značky, její přednosti a všechny naše velké plány. Nechcete-li přijít o žádné novinky, přihlaste se k odběru newsletteru. A taky si už nyní můžete dresy předobjednat.

Vstupte do klubu odběratelů Ungora newsletteru.

Dotaz, přání, předběžná objednávka?