Inovativní tiskové technologie

Poradíme si s potiskem celého dresu i s jednotlivými detaily

Naší hlavní tiskovou metodou je digitální sublimační tisk, který používáme k natištění vzoru přímo na látku. Sublimací obarvíme samotné vlákno látky, takže nemůže dojít k oděru nebo sloupnutí vzoru. Obrovskou životnost mají také použité barvy, u kterých se nemusíte bát, že vyblednou nebo je zničí časté praní.

Kromě digitálního sublimačního tisku používáme také různé aplikace. Jde o hmotné tisky, které jsou ostřejší než sublimace a design výrobku díky nim získává větší hloubku. Aplikace jsou totiž tím, co dresům dodá další rozměr.

Patří mezi ně například přenosné výšivky a tkané etikety, které se hodí hlavně pro klubové znaky. Zejména tkané etikety se vyznačují vysokou mírou detailu a využívají širokého spektra barev. Pak jsou tu flexy a floky, neboli speciální jednobarevné fólie. Zatímco flex je hladký a tenký, flok představuje fólii, která je na povrchu mírně plyšová. Oba druhy aplikací se používají hlavně na čísla, jména a loga. Stejně tak slouží i 3D fólie, kde se efekt objevuje po vyříznutí konkrétního tvaru. Všechny tyto prvky vypadají velmi luxusně a krásně kontrastují s textilní plochou dresu.

Grafický návrh dresu v ceně zakázky

Moderní technologie tisku nám umožňují vyrábět kvalitní dresy s dlouhou životností barev a propracovanými detaily. Všechno ale musí začít grafickým návrhem. Ten vytváříme podle vašeho zadání zcela zdarma v ceně zákazky. Právě tím se nejvíc lišíme od sériových výrobců. Ti totiž často zhotovení dresů na zakázku neumožňují vůbec. My jsme tu od toho, abychom dali vaším vizím konkrétní podobu a vyrobili dres, který budete nosit hrdě a s radostí.


Začalo to hledání dresu, který by odpovídal našemu zápalu pro fotbal.

Chtěli jsme prostě něco víc než kus látky s číslem na zádech. Hledali jsme fotbalový dres, který by nám ušili na zakázku, v našich barvách a s klubovým znakem na srdci. Ve kterém by se nám příjemně hrálo, dobře by vypadal a přitom nestál majlant. Nic takového jsme ale na trhu nenašli, a tak jsme fotbalové dresy začali vyrábět sami.

Funkční textil s unikátními vlastnostmi

Dlouho jsme pro naše fotbalové dresy hledali ten nejlepší možný materiál. A víte co? Nenašli jsme nic, co by odpovídalo našim náročným představám o funkčnosti a kvalitě. Ale našli jsme partnera, který pro nás takovou unikátní látku vyrobil. A to jako pro jedinou firmu v oboru.

Vlastní systém velikostí speciálně pro fotbalisty

Abyste pochopili, jak silná je naše vášeň pro fotbal… Několik let jsme objížděli střední Evropu a měřili fotbalisty. Normálně krejčovským metrem. Na základě výsledků jsme pak navrhli vlastní systém velikostí odpovídající postavám typických fotbalistů.

Spojení výhod zakázkové a sériové výroby

Sériová výroba pracuje s módními střihy a funkčními materiály, zakázková zase vyhoví vašim individuálním přáním. No a my jsme si vzali to nejlepší z obojího. Po vzoru světových značek využíváme nejmodernější technologie, dbáme na každý detail dresu a řemeslné zpracování. Na rozdíl od nich vám ho ale vyladíme do designu vašeho klubu – tak, jak to umí jen malé lokální firmy.

> více

Originální a stylový design

Chceme, aby měl každý náš dres nápad a styl. Inspiraci čerpáme u streetwear značek či urban fashion, experimentujeme a hledáme nová řešení. Baví nás testovat různé látky, struktury, hrát si se střihovými prvky a hledat neotřelé kombinace barev.


Pomáháme přírodě i lidem, kteří to potřebují

Není nám jedno, co po nás zůstane. I proto je 85-90 % našich látek vyrobeno z recyklovaných PET lahví, které by jinak skončily na skládce. Na jeden dres jich zužitkujeme až 8. Snažíme se ale pomáhat i v jiných oblastech a vždycky rádi přispějeme na dobrou věc.


FOTBALOVÉ DRESY ZNAČKY UNGORA PRO VÁS CHYSTÁME NA LÉTO 2019.

Do té doby vám budeme na tomto dočasném webu postupně odkrývat jedinečnost naší značky, její přednosti a všechny naše velké plány. Nechcete-li přijít o žádné novinky, přihlaste se k odběru newsletteru. A taky si už nyní můžete dresy předobjednat. Do nové sezony tak můžete vyběhnout v plné parádě :)

Vstupte do klubu odběratelů Ungora newsletteru.

Dotaz, přání, předběžná objednávka?